Pracownia florystyczna Warszawa - bukiet ślubny, wiązanka ślubnaBukiet ślubny jest bardzo ważnym elementem w całej oprawie ślubnej, od jego kolorów i formy zależą wszelkiego rodzaju dodatki oso­biste, jak butonierki dla panów, bran­so­letki dla pań, wianuszki dla dziew­czynek, a także utrzy­mana w stylu buki­etu i kolorystyce, deko­racja sali czy Koś­cioła.

Ceny bukietów ślubnych różnią się od siebie w zależności od wielkości, rodzaju kwiatów, sezonowości kwiatów i użytych dodatków. Orientacyjna cena bukietu ślubnego z kwiatów sezonowych to koszt od 200zł w górę. 

Bukiety ślubne i wiązanki ślubne na terenie Warszawy dowozimy gratis, w dniu ślubu pod wskazany adres. Do każdego bukietu dołączona jest butonierka dla Pana Młodego. Dodatkowe ozdoby typu bransoletka czy bukiet dla druhny, butonierki zamawiane są osobno.

Dobierając i tworząc bukiet ślubny staramy się aby było on wyjątkowy i dopasowany do osobowości przyszłej Panny Młodej. 

Każda wiązanka ślubna jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Bukiety które proponujemy naszym klientom wykonywane są z kilku gatunków kwiatów dobranych kolorystycznie. Do najczęściej wybieranych kwiatów na bukiet ślubny są: róże, frezje, goździki, eustomy, tulipany, peonie, kalie i hortensje.